„Футбол в четвъртък вечер“ ли е на Amazon Prime? Канал, график, как да гледате „Футбол в четвъртък вечер“

Какъв Филм Да Се Види?

На живо от стадион Пол Браун, Синсинати Бенгалс е домакин на Джаксънвил Ягуарс Четвъртък вечер Футбол !

Имаме битка между последните двама номер 1 като Джо Бъроу и Бенгалсите се бият с Тревър Лорънс и Ягуарите. Синсинати започва силно. С победи над Минесота Викингс и Питсбърг Стийлърс, оранжевата и черната атака се оказват изравнени за първото място в AFC North. Джаксънвил от друга страна, добре, те са не на първо място. Влизайки в мача тази вечер при 0-3, Урбан Майер и компания все още търсят първата си победа за сезона. Тази вечер вечерта ли е? Времето ще покаже.

Какъв е каналът Четвъртък вечер Футбол тази вечер? е Четвъртък вечер Футбол на Amazon Prime Video? Ето всичко, което трябва да знаете.

IS ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ НА AMAZON PRIME ВИДЕО ТАЗИ ВЕЧЕР?

не. Двубоят Бенгалс/Ягуар ще се излъчва на различни платформи (повече за това по-долу), но, за съжаление, тази вечер Четвъртък вечер Футбол играта няма да бъде достъпна за поточно предаване на Amazon Prime Video.

КОГА ЩЕ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ДА БЪДЕТЕ НА AMAZON PRIME VIDEO?

Скоро! Amazon ще излъчва единадесет Четвъртък вечер Футбол игри през 2021 г., като се започне от мачът на Рамс срещу Сийхоукс следващата седмица.

КАКЪВ Е КАНАЛЪТ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ТАЗИ ВЕЧЕР?

Тази вечер мачът Jaguars/Bengals започва в 20:20 часа. ET в мрежата на NFL.

КЪДЕ ДА ГЛЕДАТЕ ТАЗИ ВЕЧЕР ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ СЪВПАДА:

тази вечер TNF играта ще се излъчва в NFL Network, което означава, че можете да гледате на живо в Уебсайт на NFL Network , NFL приложение или приложение NFL Network . Можете също да гледате мача тази вечер с активен абонамент за fuboTV, Hulu + телевизия на живо , YouTube TV , или Слинг телевизор .

Четвъртък вечер Футбол също е достъпна за поточно предаване безплатно на Приложение Yahoo Sports и NFL приложение .

Снимки: Getty Images

ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ 2021 ГРАФИК:

• Седмица 5 (7 октомври): Лос Анджелис Рамс в Сиатъл (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 6 (14 октомври): Тампа Бей във Филаделфия (20:20 ч. ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 7 (21 октомври): Денвър в Кливланд (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 8 (28 октомври): Грийн Бей в Аризона (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 9 (4 ноември): Ню Йорк Джетс в Индианаполис (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 10 (11 ноември): Балтимор в Маями (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 11 (18 ноември): Нова Англия в Атланта (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 13 (2 декември): Далас в Ню Орлиънс (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 14 (9 декември): Питсбърг срещу Минесота (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 15 (16 декември): Канзас Сити в Los Angeles Chargers (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 16 (събота, 25 декември): Кливланд в Грийн Бей (4:30 ч. ET по FOX, Prime Video и NFL Network)