Играта „Футбол в четвъртък вечер“ тази вечер ли е на Amazon Prime? Къде да гледате „Футбол в четвъртък вечер“

Какъв Филм Да Се Види?

На живо от Лумен Фийлд Сиатъл Сийхоукс е домакин на Лос Анджелис Рамс Четвъртък вечер Футбол !

NFC West е наистина див. След четири седмици на действие, Аризона Кардиналс на Кайлър Мъри са 4-0, Лос Анджелис Рамс са 3-1, а Сиатъл Сийхоукс и Сан Франциско 49ърс са 2-2. Двубоят тази вечер между Рамс, които загубиха мача си от седмица 4 срещу Кардиналс, и Сийхоукс, който спечели мача си от седмица 4 срещу 49ers, е чудесен начин да започнем Седмица 5. Може ли Матю Стафорд да доведе Рамс до победа или ще Ръсел Уилсън го прави два поредни? Предстои да разберем.

Какъв е каналът Четвъртък вечер Футбол тази вечер? е Четвъртък вечер Футбол на Amazon Prime Video? Ето всичко, което трябва да знаете.

IS ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ НА AMAZON PRIME ВИДЕО ТАЗИ ВЕЧЕР?

Да! Започвайки с тази вечер мача на Rams/Seahawks, Четвъртък вечер Футбол вече е достъпен за поточно предаване в Prime Video (пълният график по-долу).

ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ИНФОРМАЦИЯ ЗА ВРЕМЕТО/КАНАЛА:

тази вечер Четвъртък вечер Футбол мачът започва в 20:20 ч. ET във FOX, Prime Video и NFL Network.

КЪДЕ ДА ГЛЕДАМ ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ :

Ако имате валиден кабелен вход, можете да гледате играта тази вечер на живо по FOX, уебсайтът на FOX , FOX Спорт , или Приложение FOX Sports . Както споменахме по-горе, можете да гледате и тази вечер Четвъртък вечер Футбол игра на Prime Video . Ако не сте активен абонат, можете закупете абонамент за Amazon Prime за $12,99/месец, $119,00/година или самостоятелно членство в Prime Video за $8,99/месец. Amazon предлага 30-дневна безплатна пробна версия за отговарящи на условията абонати .

тази вечер TNF играта също се излъчва в NFL Network, което означава, че можете да гледате на живо в Уебсайт на NFL Network , NFL приложение или приложение NFL Network .

ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТОКА НА ЖИВО:

Можете също да гледате TNF с активен абонамент за fuboTV, Hulu + телевизия на живо , YouTube TV , или Слинг телевизор . Всяка от гореспоменатите услуги предлага FOX и NFL Network. Четвъртък вечер Футбол също е достъпна за поточно предаване безплатно на Приложение Yahoo Sports и NFL приложение .

Снимка: Getty Images

ЧЕТВЪРТЪК ВЕЧЕР ФУТБОЛ 2021 ГРАФИК:

• Седмица 6 (14 октомври): Тампа Бей във Филаделфия (20:20 ч. ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 7 (21 октомври): Денвър в Кливланд (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 8 (28 октомври): Грийн Бей в Аризона (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 9 (4 ноември): Ню Йорк Джетс в Индианаполис (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 10 (11 ноември): Балтимор в Маями (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 11 (18 ноември): Нова Англия в Атланта (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 13 (2 декември): Далас в Ню Орлиънс (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 14 (9 декември): Питсбърг срещу Минесота (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 15 (16 декември): Канзас Сити в Los Angeles Chargers (20:20 ET по FOX, Prime Video и NFL Network)
  • Седмица 16 (събота, 25 декември): Кливланд в Грийн Бей (4:30 ч. ET по FOX, Prime Video и NFL Network)