Четвъртък вечер Футбол Тази вечер Поток на живо: Как да гледаме Falcons Vs. Пантери на живо

Какъв Филм Да Се Види?

Повече за:

Пантерите от Каролина са домакини на соколите в Атланта Четвъртък вечер Футбол !

Време е да бъдеш фен на „Соколи“. През седмица 2 Атланта претърпя опустошителна загуба от Далас Каубойс. След това, след три поредни поражения, „соколите“ получиха първата си победа за сезона, когато победиха викингите в Минесота през седмица 6. Но миналата седмица се върна към работата, както обикновено, тъй като Атланта претърпя още една загуба отзад. Соколите ще се опитат да обърнат съдбата си, когато се бият със свирепите пантери (3-4) Четвъртък вечер Футбол .

Ето как да гледате Falcons срещу Panthers Четвъртък вечер Футбол мач на живо онлайн

КАКВО ВРЕМЕ ПРАВИ ЧЕТВЪРТЪК НОЩЕН ФУТБОЛ ДА СТАРТИРАТЕ ВЕЧЕР?

Играта тази вечер започва в 20:20 ч. ET на FOX, NFL Network и Prime Video.

Е ЧЕТВЪРТЪК НОЩЕН ФУТБОЛ НА AMAZON PRIME?

Да! Можете да предавате играта тази вечер на Prime Video и Twitch. Покритието започва в 19:30 ч. ET на Prime Video . Amazon обещава най-модерното изживяване при гледане в деня на играта с X-Ray. Вземете статистика от следващо поколение, повторения при поискване и ключова информация за любимите ви играчи - всичко това в реално време. Щракнете върху дистанционното на Fire TV или завъртете мобилното си устройство, за да получите достъп до рентгеновите лъчи.

FALCONS VS PANTHERS ЧЕТВЪРТЪК НОЩЕН ФУТБОЛ ИНФОРМАЦИЯ НА ЖИВО ПОТОКА:

Ако имате валиден вход за кабел, Четвъртък вечер Футбол също може да се предава поточно Fox.com , Уебсайт на Fox Sports и приложението Fox Sports (достъпно на iTunes , Amazon , и Google Play ). Можете също така да получите достъп до FOX на живо с активен абонамент за fuboTV, Sling TV, YouTube TV, Hulu + телевизия на живо , или AT&T TV СЕГА.

Футболните фенове, които се абонират за NFL Network чрез своя кабелен доставчик или превъзходна услуга за стрийминг, могат да намерят Четвъртък вечер Футбол на живо чрез гледайте секция на живо на уебсайта на NFL Network , приложението NFL , или приложението NFL Network . Можете също да гледате Четвъртък вечер Футбол на живо в мрежата на NFL чрез активен абонамент за YouTube TV , fuboTV , и Sling TV ( чрез синия пакет ). Всички гореспоменати услуги предлагат NFL Network.

МОГА ЛИ ДА ГЛЕДАМ ЧЕТВЪРТЪК НОЩЕН ФУТБОЛ НА ЖИВО НА HULU?

В зависимост от местоположението ви може да можете да гледате Игра Falcons / Panthers на живо на Hulu чрез активен абонамент за Hulu + Live TV . Услугата за стрийминг на Hulu предлага FOX поток на живо. Седемдневна безплатна пробна версия е достъпна за нови и отговарящи на условията абонати.

КАК ДА ГЛЕДАТЕ ЧЕТВЪРТЪК НОЩЕН ФУТБОЛ НА ЖИВО БЕЗПЛАТНО:

На живо местни и първоначални NFL игри (включително TNF !) са достъпни за безплатно предаване чрез Приложението Yahoo Sports и NFL приложение . Yahoo предлага нова функция Watch zajedno, която позволява на феновете да гледат играта с до четирима души на телефоните си по време на синхронизиран поток на живо.

Гети Имиджис

КАКВО Е ЧЕТВЪРТЪК НОЩЕН ФУТБОЛ ГРАФИК?

Седмица 9 включва битка между Packers и 49ers. Пълен Четвъртък вечер Футбол график можете да намерите тук .