Игра на звезди от НБА 2021 на живо: Поток, график, информация за поточно предаване, Как да гледате заклеймяване / Конкурси от 3 точки на живо

Какъв Филм Да Се Види?

Повече за:

Уикендът на звездите на НБА е съкратен до неделя вечер като състезание с 3 точки, състезание по потапяне и излъчване на мача на звездите от НБА през 2021 г. по TNT!

Тази година играта ще следвайте същия формат от миналата година . Отборът Дюрант и отбор Леброн ще се състезават за победа във всяка от първите три четвърти (като всяка четвърт започва от 0-0). В началото на 4-та четвърт часовникът ще бъде изключен и ще бъде определен окончателен резултат на базата на кумулативния резултат от първите три четвърти.

Giannis Antetokounmpo, Steph Curry, Luka Doncic и Nikola Jokic се присъединяват към LeBron James в стартовата петица за Team LeBron, докато Team Durant контрира с Kyrie Irving, Joel Embiid, Kawhi Leonard, Bradley Beal и Jayson Tatum. Кевин Дюрант няма да играе в мача тази вечер поради контузена подбедрица.

Как можете да гледате 2021 NBA All-Star Game на живо онлайн? Ето всичко, което трябва да знаете.

КАКВО ВРЕМЕ Е ИГРАТА НА NBA ALL STAR?

Мачът на звездите на НБА започва тази вечер (7 март) от 20:00 часа. ET на TNT.

КАКВО Е ГРАФИКЪТ НА ИГРАТА НА NBA ALL STAR:

Покритието на мача на звездите на НБА започва в 17:00 ч. ET на TNT. Предизвикателство за умения и състезателен ефир от 3 точки от 18:30 до 20:00 ч. ET, последван от мача на звездите на NBA.

Майк Конли (Юта Джаз, заместител на ранения Девин Букър), Джейлън Браун (Бостън Селтикс), Джейсън Тейтъм (Бостън Селтикс), Стеф Къри (Голдън Стейт Уориърс), Зак Лавин (Чикаго Булс) и Донован Мичъл (Юта Джаз ) ще се състезават в тазгодишния конкурс за 3 точки.

КОГА Е КОНКУРСЪТ НА ДЪНК?

Състезанието по потапяне ще се проведе по време на полувремето на Мача на звездите. Anfernee Simons (Portland Trail Blazers), Cassius Stanley (Indiana Pacers) и Obi Toppin (New York Knicks) ще се състезават в тазгодишното събитие.

НБА ALL-STAR GAME 2021 ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТОКА НА ЖИВО:

Ако имате валиден кабелен вход, можете да гледате мача на звездите на НБА на живо чрез TNT на живо уебсайта на TNT или Гледайте приложението TNT .

МОГА ЛИ ДА ГЛЕДАМ ВСИЧКАТА ИГРА НА НБА НА HULU?

Ако ти имат валиден абонамент за Hulu + Live TV , можете да гледате NBA All-Star Game на живо чрез потока на живо на TNT на услугата. Hulu + Live TV предлага седемдневна безплатна пробна версия за отговарящи на условията абонати .